
30 учители и училищни директори се завръщат в училищата и класните си стаи из цялата страна след интензивни професионални обучения в САЩ
15 учители от държавни и общински училища пътуваха до САЩ за 3-седмично интензивно обучение в Педагогическия факултет към Колумбийския университет в Ню Йорк. Учителите бяха избрани чрез конкурс за участие



